Uluslararası Kauçuk Konferansı 2024
Uluslararası Kauçuk Konferansı 2024

Uluslararası Kauçuk Konferansı Organizasyonu

 

IRCO, her yıl düzenlenen Uluslararası Kauçuk Konferansı'nın (IRC) takvimini planlayan, dünyanın dört bir yanından kauçuk topluluklarının oluşturduğu bir dernektir. IRCO üye organizasyonundan gelen konferans tekliflerini dikkatli bir şekilde seçerek ve etkinlikleri izleyerek IRCO, üye dernekleri tarafından yürütülen tüm konferansların IRCO tarafından belirlenen çok zorlu gereksinimleri karşılamasını sağlar ve böylece 1966'dan beri delegelere birinci sınıf konferanslar sunmaktadır.

Sektörün Önünde Kalın

Tarihi İstanbul'da

9-11 Ekim 2024

 

Konular

 
  • Kauçuk Bilimi ve Teknolojisinde Yenilik

  • Sürdürülebilirlik ve Döngüsel Ekonomi

  • Polimerler, Katkı Maddeleri, Dolgu Maddeleri ve Değiştiriciler

  • Bileşim ve İşleme Teknolojileri

  • Analiz ve Test: Yeni Yöntemler ve Uygulamalar

  • İyonlaştırıcı Radyasyon ve Elastomerler

 

Bu yıl Türkiye'de gerçekleşecek olan, önde gelen Uluslararası Kauçuk Konferansı IRC 2024'ün resmi sayfasına hoş geldiniz. IRC 2024 Konferansı, en son yenilikleri ve sürdürülebilir uygulamaları keşfetmek için kauçuk endüstrisindeki küresel liderleri ve profesyonelleri bir araya getiriyor. Etkinliğin bir parçası olarak Uluslararası Kauçuk Fuarı 2024, en son gelişmeleri sergileyecek ve katılımcılara ağ oluşturma fırsatları sunacak. İster önemli gelişmelerle ilgilenmek ister profesyonel ağınızı genişletmek istiyor olun, Kauçuk Konferansı 2024 sektördeki kişilerin mutlaka katılması gereken bir etkinliktir. Kauçuğu, elastomerleri ve daha fazlasını keşfedin!

IRC 2024 Konferansına kauçuk üretimindeki en son yeniliklerin sergilendiği bir sergi eşlik edecek.

 

IRCO, her yıl düzenlenen Uluslararası Kauçuk Konferansı'nın (IRC) takvimini planlayan, dünyanın dört bir yanından kauçuk topluluklarının oluşturduğu bir dernektir. İstanbul'da 9-11 Ekim 2024 Pullman İstanbul Otel ve Kongre Merkezi

Kauçuk Avrasya 2024, 11. Kauçuk Teknolojileri, Kauçuk Ürünler ve Hammaddeleri Fuarı

Elkim Kauçuk Salon 11 Stant No:11106A Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da 17-20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecektir. Biletinizi Online Bilet Butonundan temin edebilirsiniz.