Hakkımızda
1995 yılında küçük bir ofiste temelleri atılan Elkim Kauçuk, bugün küresel ve yerel kauçuk ürünlerinin tedarik ile dağıtımını hızlı ve güvenli gerçekleştiren, Türkiye’nin öncü kauçuk ve kauçuk kimyasalları tedarik şirketlerindendir.

 

Elkim kauçuk, kurulduğu günden bu yana kauçuk hammadde uzmanlığı, operasyonel verimliliği, farklı finansal çözümleri, güçlü dağıtım zinciri ve altyapısı ile iş ortaklarının daha verimli, daha kârlı ve rekabetçi olmaları hedefi ile çalışmaktadır.

 

Dünyada yaygın olarak kullanılan kauçuk hammadde ve kauçuk kimyasalları markalarının, Türkiye tedarik ve dağıtıcılığını yapan Elkim kauçuk, 3000m2  kapalı alan içinde hizmet vermektedir. Aktif iş ortakları ile uçtan uca çözümler sunmakta ve kauçuk sektörü tedarik ve dağıtıcılığı alanında geliştirdiği katma değerli hizmetler ve kauçuk hammadde çeşitliliği için yaptığı yatırımlar ile öne çıkmaktadır.

 

Kurulduğu tarihten itibaren, kauçuk sektörünün önde gelen Firmaları ile stratejik ortaklık yaparak bünyesinde ki ürün çeşitliliğini arttıran Elkim Kauçuk; Takip eden yıllarda da, sektördeki liderlik hedefini, katma değerli tedarik ve dağıtıcılığa yatırım yapma stratejisi ile beraber, ürün çeşitliliğini de artırmıştır.

 

Sektörde 25 yılı aşan tecrübesiyle, Türkiye’nin en köklü kauçuk hammadde tedarik ve dağıtıcılarından biri olarak, başarılarına devam eden Elkim Kauçuk, gelecekte de müşterilerine en doğru ürünleri, rekabetçi fiyatlarla sunmak için iş ortaklarının yanında olarak, onlara destek vermeyi kendine amaç edinmiştir.

 

Elkim kauçuk bugün, “Tüm iş ortaklarının mutlu edilmesi” vizyonundan hareketle faaliyetlerini yürütürken, kauçuk ürünlerini pazara sunan tüm tedarikçiler ile bu ürünlere talep gösteren tüm müşterilerin buluşma noktasında yer almayı sürdürmektedir.

 

Kauçuk Avrasya 2024, 11. Kauçuk Teknolojileri, Kauçuk Ürünler ve Hammaddeleri Fuarı

Elkim Kauçuk Salon 11 Stant No:11106A Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da 17-20 Nisan 2024 tarihleri arasında düzenlenecektir. Biletinizi Online Bilet Butonundan temin edebilirsiniz.